Modlime sa Deviatnik k Panne Márii Fatimskej. Zasvätím celú farnosť, obec

Modlili sme sa Deviatnik k Panne Márii Fatimskej. Na sviatok Zvestovania Pána som zasvätil celú farnosť, obec, všetkých, ktorí mali úmysel...

Panna Mária Fatimská je patrónkou nášho farského kostola. V utorok 17. marca sme sa začali modliť Deviatnik k Panne Márii Fatimskej. Skončili sme ho 25. marca - teda na sviatok Zvestovania Pána. V tento deň som zasvätil celú farnosť Rudinská, celú obec znova Panne Márii Fatimskej.

Pred 36 rokmi - 25. marca 1984 - pápež svätý Ján Pavol Veľký zasvätil celý svet Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. Ja som nás zasvätil touto istou modlitbou.

Pozývam Vás: pokračujme v modlitbe svätého ruženca a Korunky Božieho milosrdenstva. Kiežby nás bolo stále viac. Pozvite ďalších. "Nikdy nebolo počuť, žeby bol voľakto opustený, kto sa utiekal pod Tvoju ochranu."