Naše vysielanie na Facebooku a YouTube

Milí priatelia! Farnosť má vysielanie aj na YouTube. Ak Vám na Facebooku seká obraz, skúste YouTube. Prihláste sa na odber, kliknite na zvonček a mali by ste dostávať upozornenia na video. Kliknite na tento odkaz:

https://www.youtube.com/channel/UCBpGUKiOF2TWj2BTM86Ug_w

 

Facebookový profil  

Milí veriaci! Vytvorili sme facebookový profil pre tých, ktorí facebook nepoužívate a chceli by ste sa s nami modliť a sledovať sväté omše. Všetko musí byť tak napísané, ako je uvedené, všetko malými písmenami. Písmeno s je  bez mäkčeňa. Dajte pozor: Slovo Fatima začína veľkým F. Na počítači hore do vyhľadávacieho riadku napíšte  facebook. Ponúkne Vám: Facebook - prihláste sa alebo sa zaregistrujte. Na to kliknite. Otvorí sa Vám všeobecné okienko Facebook. Hore vpravo do okienka e-mail alebo telefón napíšete: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. vedľa napíšete heslo: Fatima1917 - spolu bez medzery. Kliknite na slovo prihlásiť sa. A ste tam.

Prihlásite sa pomocou týchto údajov:

Meno: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.        

Heslo: Fatima1917

Po prihlásení nebudete musieť nič robiť, iba počkáte, kým vám v ľavom dolnom rohu nevyskočí malé okienko s vysielaním. Naň kliknete a ste s nami spojení.

Keby ste nestihli kliknúť a rámček Vám zmizne, hore pri zvončeku Vám zasvieti červené upozornenie, tam vysielanie nájdete.

Prosím všetkých, ktorí využívajú tento verejný prístup cez Facebook, aby konto používali rozumne. Je to konto vytvorené na modlitbu a spojenie sa s vysielaním svätej omše a modlitby svätého ruženca, adorácie, či Korunky Božieho milosrdenstva. Nepoužívajte konto na svoje súkromné účely! Aj kvôli predošlému neuváženému používaniu nám staré konto zablokovali. Ďakujem.