VÝZVA K DUCHOVNEJ OBNOVE FARNOSTI

Každý prvý piatok je príležitosť k obnove seba i farnosti. Navrhujem Vám a pozývam Vás, aby sme naštartovali osobnú obnovu a išli viac duchovne na hlbinu.

Ponúkam Vám duchovné vzory sv. Moniky a jej syna sv. Augustína. Každá žena, mama MUSÍ mať prečítaný životopis svätej Moniky. Každý muž nech prečíta aj životopis svätého Augustína (máte ich vytlačené vzadu v kostole). Nielen telo vieme zaťažiť škodlivým a zbytočným jedlom - jedom, ale aj dušu. Nová sila je vždy v modlitbe a pôste!

Vzadu v kostole  v košíku sú predsavzatia, ak chcete, môžete si vytiahnuť jedno a tak sa zapojiť do duchovnej obnovy farnosti. Môžete ho splniť na prvý piatok, alebo aj každý deň... Nielen modlitba, ale aj pôst a osobné zrieknutie sa. Poďme do toho. Poďme meniť seba a našu farnosť...